VABILO

Spoštovani starši, stari starši in občani Lenarta!

Vabimo vas, da se na PUSTNI TOREK, tj. 28. 2. 2017, udeležite povorke in rajanja, ki ju organizira naš vrtec.

Skupine se bodo ob 9.30 zbrale pred glavnim vhodom vrtca.

Pustno povorko bodo vodile skupine Rumenega vrtca, priključile se bodo skupine Rdečega in na koncu skupine Zelenega vrtca.

Najprej se bomo odpravili mimo Doma sv. Lenarta proti VDC Polž Maribor, enoti Lenart Mravlja (zaposleni in uporabniki se nam bodo pridružili v povorki). Pot bomo nadaljevali nato do zdravstvenega doma in preko avtobusne postaje do Doma kulture Lenart. Povorka bo prečkala cesto in se na ploščadi Trga osvoboditve v krogu obrnila in se napotila nazaj proti vrtcu, preko avtobusne postaje se bo po Gubčevi ulici vrnila nazaj, ter obiskala in polepšala dan stanovalcem Doma sv. Lenarta. Povorka bo zaključila pot na vrtčevski ploščadi (parkirni prostor), kjer bo med 10. in 12. uro organizirano pustno rajanje.

Skupine 1. starostnega obdobja se bodo zbrale pred glavnim vhodom vrtca ob 10. uri in se odpravile na povorko,

prilagojeno starosti in razpoloženju otrok. Po končani povorki se bodo pridružile pustnemu rajanju na ploščadi vrtca. 

V primeru slabega vremena dejavnosti odpadejo.

Prisrčno vabljeni. 

Otroci in strokovne delavke OŠ Lenart – enota vrtec